У Львові рятують лелеку, якого навмисне збили на Тернопільщині (фото)
Птаха знайшли в Бережанському районі, Тернопільської області. Люди зателефонували зоозахисникам, повідомляє «Еспресо.Захід».
«Люди бачили, що лелеку збили спеціально, після чого просто поїхали геть. Ми відвезли птаха до лікаря і зробили рентген, а потім доправили його в «Домівку врятованих тварин» до Львова. Там зараз є 6, чи навіть 7, наших лелек, яких знайшли за два останні місяці. Їх там рятують», — зазначила зоозахисниця Вікторія Шевчук.
За словами керівника «Домівки врятованих тварин» Ореста Залипського, лелека зараз у стабільно поганому стані. «У нього забій легень. Поки що нічого доброго немає. Кошти зараз не потрібні, тут уся надія на Бога. Ветеринари фізично йому нічим допомогти не можуть, тому що внутрішньо оперувати його ніхто не може», — розповів він.
Попри це, зоозахисники сподіваються на одужання птаха.
Додамо, «Домівка врятованих тварин» — центр у Львові, який спеціалізується на утриманні та реабілітації диких тварин. Загалом, нині тут перебуває близько 30 лелек.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі