У Львові шахрай заробив на клієнтах понад 2,5 мільйона гривень: яку схему вигадав

Правоохоронні органи повідомили «автобізнесмену» про підозру у шахрайстві

42-річний львів’янин під виглядом надання послуг з купівлі-продажу та доставки автомобілів у шахрайський спосіб заволодів коштами щонайменше чотирьох своїх клієнтів. За скоєне йому загрожує покарання – позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.

Правоохоронці встановили, що в одному з випадків зловмисник без відома клієнта продав його автомобіль Peugeot 307, привласнивши виручені кошти у сумі більше 120 тисяч гривень.

У другому випадку фігурант одержав від клієнта в Україні 23 тисячі доларів для купівлі автомобіля Volkswagen Touareg у Німеччині. В результаті чоловік залишився без транспортного засобу і без грошей.

В третьому випадку підозрюваний взявся перегнати для клієнта його автомобіль Chevrolet Bolt вартісю більше мільйона гривень зі Львова у Лондон, але замість цього – залишив транспортний засіб собі.

Ще одна клієнтка передала зловмиснику свій автомобіль Аudi А5 для продажу. Реалізувавши транспортний засіб, він не передав клієнтці виручені кошти у сумі більше 600 тисяч гривень, а привласнив їх.

За процесуального керівнцтва Франківської окружної прокуратури фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2, ч.3, ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Читайте також: шахрай ошукав підприємця з Львівщини, який хотів придбати товари для військових

Досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також