У Львові шестеро людей отруїлися чадним газом
Серед постраждалих - троє дітей
Вчора, 27 жовтня, у квартирі в центрі Львова шестеро людей отруїлися чадним газом. П’ятьох із них у стані середньої важкості медики доправили до лікарень, повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та тероборони.
Так, в одній із квартир на вул. Лесі Українки отруїлись чадним троє жінок, віком 40, 38 та 32 роки, а також троє дітей – 8-річний хлопчик, 9-річна дівчинка та 9-річний хлопчик. Аварійна бригада ЛФ ТОВ «Газорозподільні мережі України» припинила подачу газу до квартири.
У мерії Львова вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові котли чи колонки, цей комин також має бути чистим. У жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні утворюється чадний газ.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії – вибуху, пожежі, руйнування та отруєння. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу – 103, пожежну – 101, газову – 104, поліцію – 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі