У Львові шукають сім’ю, яка першою випробує послугу "єМалятко"

235808
235808

Управління ІТ Львівської міської ради шукає сім’ю, в якій нещодавно народилася дитина, що готова першою у Львові скористатися новітньою послугою #єМалятко.

Про це сьогодні, 11 лютого, повідомляє пресслужба ЛМР.

«#єМалятко — це комплексна послуга, що складається з 10-ти поєднаних послуг в одній, яку надають при народженні дитини. Якщо раніше це все відбувалося в паперовому форматі і заяву на кожну з цих послуг потрібно було надавати окремо, то тепер усі ці послуги є об’єднаними через об’єднання реєстрів, з яких береться інформація щодо тих чи інших послуг, а це окремо: демографічний реєстр, реєстр актів цивільного стану, реєстр платників податків, локальний реєстр територіальної громади, реєстрація місця проживання. А також у наступному році до них долучиться реєстр пацієнтів, який планують долучити вже наступного року», — зазначила керівниця управління ІТ Олена Гунько.

За її словами, Львів — одне з 10-ти міст України, які обрано як пілотні. Відповідно, в 10-ти містах одночасно Міністерство цифрової трансформації України впроваджуватиме цей проєкт

Охочих першими скористатися послугою #єМалятко у Львові просять звертатися безпосередньо в управління ІТ за тел.: +38 (032) 254-60-67.