У Львові скасували автобусний маршрут № 4а

454564
454564

У місті Львові скасували автобусний маршрут № 4а через збитковість.

Про це повідомила пресслужба комунального «АТП № 1».

Зазначається, що автобусний маршрут № 4А має низький пасажиропотік, а тому завдає значних збитків Львівському комунальному автотранспорту підприємству № 1.

Додамо, що маршрут № 4а з грудня курсував із Сихова до площі Різні. Його маршрут кілька разів змінювали. Також на маршруті у різний час курсували автобуси середньої і великої місткості. У грудні його запустили через ТЦ «Іскра», однак він і далі залишався непопулярним. Утім, для перевізника він залишався не рентабельним.

За грудень 2019 року, збитки від роботи маршруту № 4а становили понад 570 тис грн, а в середньому за рейс на маршруті налічували 35–38 пасажирів.

У січні за рейс на маршруті № 4а їздять менше 30 пасажирів, при цьому за проїзд не платять понад 60 % пасажирів. Водночас, маршрут автобуса повністю дублює трамвайний маршрут № 8.

До того ж маршрут № 4А повністю дублює трамвайний маршрут № 8.
Водночас, інші автобусні маршрути, зокрема № 46 та № 47А, які курсують через Сихів, перевантажені і потребують збільшення кількості одиниць рухомого складу.

З огляду на це вивільнені автобуси будуть використані для підсилення маршрутів № 40, № 46, № 47А, які забезпечують транспортне сполучення Сихівського району з центром та іншими районами Львова.