У Львові "SKYUP" відкрив новий напрямок (фото)

73015155_2664932526896786_7297038582798090240_o
73015155_2664932526896786_7297038582798090240_o

ВІДКРИТТЯ БАЗИ ТА НОВОГО НАПРЯМКУ: «SKYUP» РОЗШИРЯЄ ГЕОГРАФІЮ ТА МОЖЛИВОСТІ АЕРОПОРТУ «ЛЬВІВ». Про це інформує Міжнародний аеропорт «Львів».

26 жовтня у ДМ «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького» відбулося відразу дві важливі події, пов’язані зі співпрацею з першим українським лоукостером — авіакомпанією «SkyUp Airlines».

Перша — це початок базування літака перевізника на нашому летовищі, а друга — відкриття нового напрямку для аеропорту «Львів» у Шарджу (Об’єднані Арабські Емірати).
Про намір базування літака Boeing 737-86Q, бортовий номер UR-SQH, у Львові було оголошено ще під час презентації перших регулярних рейсів «SkyUp» у нашому аеропорту 17 жовтня. Тоді про це повідомив Генеральний директор «SkyUp Airlines» Євгеній Хайнацький. Він розповів, що рівень співпраці з аеропортом «Львів» вже на такому рівні, що є необхідність у базування літака, який буде обслуговувати, як регулярні так і чартерні рейси авіакомпанії.

Генеральний директор львівського аеропорту Тетяна Романовська також відзначила, що рішення авіакомпаній про базування літаків є добрим знаком для стабільного постійного росту авіаперевезень: «В авіаційній сфері одним з ключових показників розвитку аеропортів є розташування в ньому базової авіакомпанії. Ці перевізники в подальшому розвивають тут транзитний вузол, іншими словами хаб, а не лише приймають розворотні рейси з інших базових аеропортів. То ж ми дуже раді, що авіакомпанія «SkyUp» прийняла рішення відразу після початку співпраці вивести її на якісно вищий рівень. Очікуємо від них ще одного базового літака на весну наступного року, а також нових напрямків та збільшення кількості рейсів».

Щодо нових напрямків, то чекати довелося не довго і вже сьогодні авіакомпанія відкрила перший з трьох — у Шарджу. Невдовзі «SkyUp» також розпочне виконання польотів з аеропорту «Львів» у Париж (Бове) і Тель-Авів.

Рейс у Шарджу став знаковим для аеропорту, адже значно розширяє географію роботи львівського летовища, а також відкриває експансію у новий, дуже цікавий для наших пасажирів та перспективний регіон. Про інтерес до рейсу вже свідчить пасажиропотік — сьогодні на виліт зі Львова було максимальне заповнення — 189 пасажирів.
Літак, як годиться, зустріли водяною аркою, а група споттерів влаштувала для літака та членів екіпажу теплий прийом та яскраву фотосесію.