У Львові сталася ДТП «ГАЗелі» та мотоцикла (фото)
У Львові, внаслідок зіткнення з «ГАЗеллю», травмувався мотоцикліст. Правоохоронці проводять розслідування дорожньо-транспортної пригоди. Про це сьогодні повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Правоохоронці з’ясовують обставини події.
«Поліція Львівщини закликає водіїв — керуючи транспортними засобами, особливо у темну пору доби та за поганої видимості, ретельно дотримуйтесь усіх вимог Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкості та стежте за дорогою. Бережіть життя та здоров’я — свої та інших учасників руху», — закликають правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі