У Львові сталося вбивство
Учасники конфлікту були у стані алкогольного сп’яніння
У ніч з 15 на 16 листопада у квартирі одного з будинків на вулиці Любінській. Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Між 51-річним господарем помешкання та його гостем виник побутовий конфлікт, під час якого гість жорстоко побив господаря, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, від яких той помер за три дні - 19 листопада.
Зловмисник з місця події втік, а тіло загиблого виявив сусід, який і повідомив про це у поліцію.
На момент сварки учасники конфлікту перебували у стані алкогольного сп’яніння.
Затриманим виявився житель Львова віком 29 років.
Правоохоронці виявили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Читайте також: у Львові у ДТП загинув 22-річний одесит
Підозрюваний перебуває під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі