У Львові створено інтерактивну карту укриттів у разі надзвичайних ситуацій

Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес

У Львові створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.
 
«Наша мета — найперше поінформувати, що для укриття під час надзвичайної ситуації потрібно шукати, перш за все, підвали своїх будинків. З цією метою на Геопорталі міста є окремий розділ, який називається «Безпека». У цьому розділі розміщена публічна карта, на яку станом на сьогодні вже нанесено майже 1400 адрес, де є укриття. Тому наше завдання на наступний рік — доповнити цю карту і ще раз наголосити мешканцям, що вони в будь-який момент можуть подивитися на найближчу адресу укриття і скористатися ним, незалежно від того, де вони фізично зараз перебувають. Ця робота триває постійно і системно», — прокоментувала Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконавчого комітету ЛМР.

Карту із нанесеними укриттями — можна знайти за посиланням.

Підземні паркінги новобудов — найбільш комфортні як приміщення для укриття. Тут можна в будь-який момент можна скористатися водою, є тепло, світло та навіть приміщення для туалету. Всі паркінги, які будуються за останні три роки, відповідають цим вимогам.

Читайте також