У Львові створили мобільний додаток для безготівкової оплати проїзду у транспорті
У Львові створили мобільний застосунок, з допомогою якого після впровадження е-квитка можна буде здійснити безготівкову оплату проїзду у громадському транспорті, повідомили Варта1 у ЛМР.
«Додаток має першу вкладку «купити квитки». Відповідно, ми можемо купити стандартний пересадковий квиток. Також є опція з купівлі короткострокових квитків на 1-2-3-7 днів. У майбутньому ми можемо цю цифру змінювати, відповідно до потреб туристів чи мешканців. Також є можливість придбати довгостроковий квиток – на цьому етапі на 30, 180 та 365 днів. Мобільний додаток має вкладку з маршрутами та функцію «спланувати маршрут», якою в майбутньому буде дуже зручно користуватися», - розповів провідний інженер ІТ-супроводу в проекті «Леокарт» Олександр Гудима.
На сьогодні застосунок є в тестовому середовищі, далі – після тестування, коли додаток перевірять на надійність та безпеку, він стане доступним для користування.
Як додав керівник ЛКП «Львіватодор» Микола Власюк, тест на безпеку – один з найважливіших. «Проводимо таке тестування, щоб видати в користування максимально надійний продукт. Щоб пасажири чітко знали, що їхні кошти захищені, що Леокарт – максимально надійна система», - акцентував Микола Власюк.
Нагадаємо, на другому етапі впровадження е-квитка (кінець І кварталу - початок ІІ кварталу) пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою спеціального мобільного застосунку, банківської картки, загальної транспортної картки «ЛеоКарт», або персоналізованої загальної транспортної картки «ЛеоКарт». Загальну транспортну картку можна буде купити в мережі роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів, без надання жодних документів. У Львівській МТГ діятиме близько 400 точок продажу таких транспортних карток. Персоналізовану загальну транспортну картку «ЛеоКарт» можна буде придбати в Центрі обслуговування пасажирів, надавши необхідні документи та фото.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі