У Львові створили проект "системи швидкого реагування на злочини і події" (фото)
Це єдиний великий інфраструктурний проект, що втілюватиметься у рамках Програми на території Львівської області.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook» написала речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська.
До цього надзвичайно відповідального проекту бюджетом понад 6 млн єро як Національна поліція, так і влада Львівщини йшли дуже довго: за 7 років, котрі минули від генерування ідеї до сьогоднішнього урочистого заходу, змінилася як ситуація в Україні (адже в контектсі російсько-української війни безпечним має бути і тил), так і не один очільник обласного управління та МВС.
Попереду складний шлях реалізації завдань, в тому числі будівництво нової будівлі адміністрації управління, ремонт 6 районних відділків у Львові, придбання обладнання та транспортних засобів! Ще більш непростим буде шлях отримання коштів на співфінансування проекту, адже тут обласного бюджету Львівщини точно не буде достатньо!
https://youtu.be/CGR5zOvZNf4
https://www.youtube.com/watch?v=Iq8G94mmAZ8
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі