У Львові суд виніс вирок лікарю-анестезіологині у справі про смерть 5-річного Велеса Пашника
Стоматологиня-анестезіологиня не мала відповідної кваліфікації для лікування дітей
Вчора, 19 грудня, у Залізничному районному суді Львова зачитали вирок у справі про смерть 5-річного Велеса Пашника після видалення молочних зубів. Про це повідомляє "Суспільне".
На засіданні суду лікарку-анестезіологиню визнали винною і призначили їй покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.
Також вона має сплатити моральну компенсацію батьку хлопчика - Віктору Пашнику у розмірі понад мільйон гривень.
У грудні 2023 року в 5-річного Велеса Пашника почали боліти зуби. У кількох приватних клініках Львова, до яких звернулися батьки хлопчика, лікарі рекомендували видалити хворі зуби під загальною анестезією.
8 грудня 2023 року мати відвела 5-річного Велеса до клініки "Ori-Dent", де лікарі клініки теж запропонували видаляти молочні зуби під загальним наркозом. Операцію провели у той же день. Директор клініки "Ori-Dent" повідомив матері, що під час видалення зубів у дитини зупинилося серце, проте хлопчика реанімували й переводять у реанімаційне відділення відокремленого підрозділу "Лікарня святого Миколая" "Територіального медичного об'єднання № 1 м. Львова".
11 грудня у Велеса Пашника діагностували смерть мозку, 13 січня 2024 року він помер, не приходячи до тями.
У квітні 2024 року експертна група у Львові встановила, що стоматологиня-анестезіологиня приватної стоматологічної клініки Ori-Dent, де після видалення зубів помер 5-річний Велес Пашник, не мала відповідної кваліфікації для лікування дітей. Тому обрала помилкову тактику анестезіологічного забезпечення.
varta1.com.ua: Новини
Якою буде погода у Львові та області завтра, 21 грудня
Прогноз погоди на Львівщині на неділю, 21 грудня від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
Кортеж прибуде у неділю о 12:00 у м.Самбір біля памʼятника Степана Бандери.
На Львівщині горіла квартира
Під час ліквідації пожежі надзвичайники врятували трьох людей, серед яких - двоє дітей, що перебували поверхом вище
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі