У Львові судили чоловіка, який незаконно носив форму ЗСУ

З якою метою невідомо

У Львові судили чоловіка, який незаконно носив військову форму. Галицький районний суд Львова розглянув матеріали справи щодо львів’янина, який незаконного носив військову форму у центрі міста. Його звільнили від адмінвідповідальності, обмежившись усним зауваженням. Про це з пише видання zaxid.net

Згідно матеріалів справи у постанові суду, ввечері 9 травня чоловік незаконно носив військову форму із розпізнавальними знаками Збройних сил України на проспекті Свободи у центрі Львова.

Поліція склала на нього протокол про адмінправопорушення за ч.1 ст.186-8 КУпАП та перевірила документи чоловіка.

У матеріалах справи не вказано, з якою метою львів’янин носив військову форму.

На розгляд справи у суді підсудний не з’явився.

Додамо, що згідно з даними судового реєстру, чоловік раніше притягувався до відповідальності за керування авто у нетверезому стані та їзду без прав.

Читайте також: у Києві затримали чоловіка, який обікрав військового на Личаківському кладовищі

Справу розглянула суддя Христина Мисько, яка звільнила львів’янина від адмінвідповідальності та обмежилась усним зауваженням.

Постанова може бути оскаржена.








 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ISW: путін запропонував версію перемир'я, яка суперечить пропозиції США та України
  2. Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
  3. Наталія Шаховська зі значним відривом лідирує у першому турі виборів ректора Політехніки
  4. У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
  5. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)

Найчитаніше

  1. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ярослав Василишин
  2. Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
  3. У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
  4. У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
  5. У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)