У Львові судитимуть підприємця, який «збагатився» на ремонті головного корпусу ЛНУ

Йому виплатили безпідставно солідну суму

Фото ілюстративне

На лаві підсудних опинився підрядник обвинувачений у за заволодінні бюджетними коштами під час реставрації університету. Про це повідомили 7 квітня у прес-службі прокуратури Львівської області.

Розслідуванням встановлено, що між очолюваною обвинуваченим фірмою та Львівським національним університетом ім. І.Франка було укладено договори на реставрація головного корпусу університету.

«В подальшому, з метою заволодіння бюджетними коштами, фігурант видав завідомо неправдиві офіційні документи. У них він вказав значно завищені об’єми виконаних робіт, які фактично виконані не були.

Відповідну документацію подав для оплати замовнику», - йдеться у повідомленні.

Таким чином, останньому було безпідставно необґрунтовано виплачено з державного бюджету понад 700 000 грн.

«Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактами незаконного заволодіння чужим майном та службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України)», - додали у прокуратурі.

Читайте також: на Львівській митниці викрито схему одержання хабарів

Досудове розслідування здійснювали слідчі Львівського районного управління поліції № 1 Головного управління Нацполіції у Львівській області, оперативний супровід – Управління СБУ у Львівській області.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також