У Львові судитимть чоловіка, який до смерті забив свого знайомого
За вчинене фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років. Про це інформує пресслужба прокуратури Львівської області.
За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури № 1 повідомлено про підозру 42-річному уродженцю Львівщини, який 07.08.2019 вчинив особливо тяжкий злочин, передбачений ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
Встановлено, що чоловік уже раніше притягався до кримінальної відповідальності, а на момент вчинення нового правопорушення перебував напідпитку.
Зловмисник завдав близько десяти ударів руками по голові та тілу потерпілому, а також один удар попільничкою у голову.
Після цього постраждалий впав, проте зловмисник продовжив наносити удари.
Незадовго, чоловік помер.
З’ясувалось, що причиною конфлікту став раптовий конфлікт на ґрунті особистих неприязних стосунків.
Так, Личаківський районний судом м. Львова обрав злочинцю найсуворіший запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі