У Львові судитимуть екстрадованого з Італії злочинця, що розстріляв львів’янина з вікна автомобіля
На лаві підсудних опинився чоловік, який, разом зі спільником, розстріляв львів’янина. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області в понеділок, 24 червня.
«За процесуального керівництва прокуратури Львівської області, завершено досудове розслідування стосовно 36-річного уродженця Городоччини, який підозрювався у вчиненні у кримінальних правопорушень, передбачених пунктом 12 частини 2 статті 115 (умисне вбивство) та частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні відомства.
Нагадаємо, що інцидент стався у вересні 2015 року, на вулиці Генерала Грекова, у Львові. Обвинувачений, разом зі своїм спільником, який дотепер перебуває у розшуку, із вікна автомобіля розстріляли львів’янина. Від отриманих травм чоловік помер.
Затримали фігуранта, у червні минулого року, правоохоронці Італійської республіки та екстрадували до України. Зараз обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду Львова. Стосовно зловмисника застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.
Максимальний термін покарання, який йому загрожує, — довічне позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі