У Львові судитимуть головну бухгалтерку дитячої лікарні

Львів

Унаслідок її дій медичне обладнання було безпідставно оплачено за завищеною вартістю

Прокурори Галицької окружної прокуратури міста Львова скерували до суду обвинувальний акт стосовно головної бухгалтерки однієї із дитячих лікарень Львова, яку обвинувачують у службовій недбалості. Про це інформує Львівська обласна прокуратура.

У 2019 році під час закупівлі рентгенологічного обладнання обвинувачена неналежно виконала свої службові обов’язки.

Під час проведення розрахунків вона не врахувала передбачену договорами зміну курсу іноземної валюти та не вжила заходів для усунення виявлених порушень.

Унаслідок цього медичне обладнання було безпідставно оплачено за завищеною вартістю, а державі завдано збитків на понад 665 тис. грн.

Жінці інкриміновано службову недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним та громадським інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування – Львівське районне управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу Управління СБУ у Львівській області.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
  2. Путін уточнив, скільки ще триватиме війна
  3. Сибіга поспілкувався з главою МЗС Ірану щодо деескалації після звинувачень на адресу Зеленського
  4. Зеленський відреагував на масований ракетний удар по Україні
  5. Сьогодні на Львівщині поховають шістьох військових загиблих на війні

Найчитаніше

  1. В Україні з 1 жовтня хочуть припинити мобілізацію чоловіків старше 50 років
  2. Росія ракетами вдарила по Львову
  3. "Шахеди" можуть стати справжнім кошмаром для Львова і Волині: названо умову
  4. Поліція шукає очевидців ДТП, внаслідок якої загинула жінка у Львові
  5. У Львові триває рятувальна операція на місці російських ударів ракетами (ФОТО, ВІДЕО)