У Львові судитимуть касира банку, що присвоїла 660 тис грн
Прокуратурою Львівської області скеровано до суду кримінальне провадження відносно старшого касира відділення одного з банків у місті Львові за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 200 (підробка документів на переказ), ч. 1 ст. 362 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені особою, яка має право доступу до неї). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.
Слідством встановлено, що остання, будучи матеріально відповідальною особою за приймання, зберігання та видачу матеріальних цінностей, маючи доступ до грошових коштів каси банку, привласнила більше 660 тис грн, що знаходилися у касі вказаного банку.
Зазначимо, що за вчинення вказаного злочину касиру загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі