У Львові судитимуть посадовців за незаконну порубку дерев на мільйон гривень

5e2577395851b156762777
5e2577395851b156762777

У Львові оберуть запобіжний захід двом посадовцям комунального підприємства, які підозрюються у незаконній порубці дерев.

Як повідомила пресслужба Прокуратури Львівської області, під час розслідування було встановлено, що директор одного з державних лісогосподарських підприємств, спільно із головним лісничим — заступником директора та лісником обходу, здійснили незаконну порубку дерев, що спричинило тяжкі наслідки.

Крім того, вказані особи внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо законності рубки. Збитки від протиправної діяльності вказаних осіб оцінюють у понад 1 млн грн.

Такі дії фігурантів кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України та 22 січня оголошено підозри.

Зараз до суду скеровано клопотання про обрання для зловмисників міри запобіжного заходу.

Для двох із них Прокуратура клопотатиме про заставу у розмірі заподіяної шкоди, а ще одному — домашній арешт.

За скоєні кримінальні правопорушення порушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 6 років із трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та штрафом.