У Львові судитимуть шахрая, який вимагав кошти у пенсіонерки і побив її
Санкція статті передбачає — 7 років позбавлення волі. Про це повідомляє Прокуратура Львівської обалсті.
Спільно з правоохоронцями, Львівська місцева прокуратура № 3 домоглись арешту в справі уродженця Луганщини, який напав, побив та викрав кошти у довірливої жінки.
Інцидент трапився 5 січня 2020 року, у м. Львів.
Невідома особа зателефонувала до потерпілої та представилась її донькою, повідомила що потрапила у ДТП і попросила у жінки 10 тисяч доларів, які необхідно передати працівнику правоохоронних органів для врегулювання даної ситуації. Налякана жінка одразу погодилась.
У це й ж день у дім потерпілої прийшов чоловік, який представився правоохоронцем та вимагав запрошену суму.
Потерпіла вже готова була віддати кошти але в останній момент попросила зловмисника пред’явити посвідчення, яке б підтверджувало дійсність його слів.
Злочинець зрозумів, що його обман викрито і напав на жінку. Наніс жертві кілька ударів кулаком в обличчя та вирвавши із рук кошти-втік.
Злодія затримали та обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, без альтернативи внесення застави.
Прокуратура Львівщини підписала повідомлення про підозру у злочині за ч. 1 ст. 187 КК України (розбій).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі