У Львові судитимуть забудовника, який самовільно зайняв земельну ділянку
26 липня, слідчі Сихівського відділу поліції завершили досудове розслідування стосовно керівника однієї із будівельних компаній забудовників Львова, який підозрюється у самовільному зайнятті земельної ділянки та спорудженні на ній будівель. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Львівської області.
Під час досудового розслідування було з’ясовано, що підозрюваний, не отримавши у законному порядку права на користування, оренду чи власності на земельну ділянку на вулиці Антонича у Львові, здійснив її самовільне зайняття.
«Зловмисник обгородив ділянку, загальною площею близько 1,7 га, тимчасовим парканом, розмістив на території будівельні матеріали та техніку. Надалі, розпочав самовільне спорудження багатоквартирного житлового будинку, загальною площею забудови 0,390 га», — повідомили в обласній прокуратурі.
«Такими діями фігурант завдав шкоди громаді Львова на понад 400 тисяч гривень. Обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано для розгляду по суті до Сихівського районного суду Львова.
Забудовнику загрожує до трьох років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі