У Львові судитимуть злодія, що вчинив 16 крадіжок з автомобілів

Працівники поліції встановили, що зловмисник причетний до 16 злочинів. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.


Так, 30 липня раніше неодноразово судимий 34-річний львів’янин розбив скло бокового вікна в автомобілі «Шевроле Ланчетті», який був припаркований на вулиці Вернадського, та викрав з салону легковика навігатор і відеореєстратор. Як повідомив 34-рчний власник транспортного засобу у заяві в Сихівський відділ поліції, сума збитків склала близько 10 000 гривень.



Через дві доби, 2 серпня, зловмисник скоїв одразу чотири крадіжки з автомобілів. Найсуттєвіших збитків зазнав тоді 34-річний львівський підприємець. З його автомобіля «Пежо 406» зникла сумка з ноутбуком, особисті документи та спецзасіб для відстрілу гумових куль з п’ятнадцятьма патронами. Вартість викраденого потерпілий оцінив у майже 25 000 гривень.


За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Статтею передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до п’яти років.


Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт щодо зловмисника скерований на судовий розгляд.


 


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  3. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті