У Львові судитимуть зловмисника, який заволодів грошима з інтернет-банкінгу ветерана
Зловмисник скористався автоматичним введенням паролів, втрутився в роботу системи інтернет-банкінгу та здійснив кілька транзакцій
22-річного львів’янина, викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури.
У вересні 2025 року, перебуваючи в орендованій квартирі, зловмисник взяв мобільний телефон потерпілого, скористався автоматичним введенням паролів, втрутився в роботу системи інтернет-банкінгу та здійснив кілька транзакцій, заволодівши його коштами на загальну суму більше 28 тисяч гривень і повернув телефон назад.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому ч.1 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України, та ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України завершене.
Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Якою буде погода у Львові та області завтра, 10 лютого
Прогноз погоди на Львівщині на вівторок, 10 лютого від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
Увага! У Львові знайдено дитину, яка не може про себе нічого сказати
Оновлено: Маму знайшли, вона прямує у Залізничний відділ поліції, всім дякуємо за допомогу!
У лікарні помер воїн зі Львівщини Андрій Дяченко
У 55 років Андрій Олексійович Дяченко приєднався до лав ЗСУ
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- На трасі «Київ-Одеса» зупинили вантажівку з величезним перебором за габаритами
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Європейська країна хоче скасувати захист для українських чоловіків віком від 23 до 60 років
Коментарі