У Львові тимчасово вимикатимуть деякі світлофори: причина

Львівавтодор вибачається за незручності

Фото ілюстративне

У Львові триває оновлення критично зношених світлофорних опор. У зв'язку із проведенням робіт в місті ситуативно вимикають деякі світлофори. Про це з посиланням на ЛКП «Львівавтодор» пише Твоє місто.

Так, фахівці взяли в роботу світлофорні об’єкти на вул. Володимира Великого, 16 (поблизу Львівського кіноцентру) та на перехресті проспекті Чорновола – вул. Петра Панча – вул. Торф'яна. На обох ділянках вже встановили нові опори.

«Цього тижня фахівці підприємства почали демонтовували світлофорне обладнання зі старих опор і монтували на нові.Щоб мінімізувати незручності для мешканців – зазначені світлофори вимикаються ситуативно, тобто лише на час проведення робіт нашими працівниками. Світлофорний об’єкт на вул. Володимира Великого, 16. Було вимкнуто для проведення робіт із 14:40 год. 7 листопада та відновлено його роботу о 17:05 год. 7 листопада. Оскільки не всі заплановані роботи завершені, плануємо знову ситуативно вимикати дані світлофори – дату і час повідомимо додатково», – зазначили в ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також: мешканці села на Львівщині заблокували будівництво (ВІДЕО)

У Львові вже замінили вже 51 конструкцію світлофорних опор. 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена