У Львові центральну частину вулиці Кульпарківської закривають на ремонт
На час робіт весь транспорт курсуватиме крайніми смугами шляхопроводу.
На шляхопроводі на вул. Кульпарківській від сьогодні, 3 листопада, розпочинають ремонт централої частини моста. Про це інформує ЛМР.
«Ремонтні роботи на мості на вул. Кульпарківський проводимо поетапно, щоб не перекривати міст повністю і не зупиняти рух транспорту. Минулими вихідними на мості заасфальтували крайні смуги для руху транспорту, де проводили роботи з ліквідації деформаційних швів. Тепер переходимо до наступного етапу — до ремонту деформаційного шва на центральних смугах руху.
Відтак змінюється схема організацію дорожнього руху на мості — досі транспорт їхав по центру моста, а у крайніх смугах тривали ремонтні роботи, а зараз все буде навпаки - по крайніх смугах поїде транспорт, а по центру відбуватимуться ремонтні роботи. Тут маємо відкрити деформаційні шви, забетонувати їх і провести асфальтування», - повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Шляхопровід на вул. Кульпарківській, відповідно до експертного висновку, визнано аварійним, тому 9 липня цього року стартували ремонтні роботи. Їх проводять поетапно, щоб не перекривати міст повністю і не зупиняти рух транспорту. На сьогодні основні роботи на поверхні моста вже на завершені. Зокрема провели бетонування деформаційних швів у крайніх смугах дорожнього полотна і заасфальтували їх.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі