У Львові у ДТП постраждали четверо людей

Внаслідок автопригоди тілесні ушкодження отримали четверо осіб. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.


Дорожньо-транспортна пригода трапилася 25 лютого о 14.55 на вулиці Стрийській у Львові. 


Як попередньо встановили поліцейські, сталося зіткнення двох автомобілів – «БМВ 5231», яким керував 25-річний львів’янин, та «Даймлер Крайслер» під керуванням 19-річного мешканця Пустомитівського району.


Внаслідок автопригоди тілесні ушкодження отримали четверо пасажирів «Крайслера», усі мешканці Пустомитівського району. Після надання медичної допомоги вони повернулися додому.


Поліцейські встановлюють обставини ДТП,  вирішується питання про відкриття кримінального провадження.


 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  4. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  5. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
  4. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким
  5. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)