У Львові просять встановити ще одне міні-кільце
У Львові, на перехресті вулиць Пасічної та Пирогівки, планують побудувати міні-кільце за типом того, яке нещодавно збудували на Угорській. Відповідне рішення погодила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє «Твоє місто».
[caption id=«attachment_163411» align=«alignnone» width=«672»] Фото: GOOGLE MAPS[/caption]
Окрім кільця, під час реконструкції перехрестя планують облаштувати антикишеню для паркування мешканців та додаткові пішохідні переходи.
Сихівська районна адміністрація повина винести пропозиції щодо замовника вконання робіт. Заступниця міського голови з питань ЖКГ уточнила, що будувати кільце у 2020 році не будуть через брак грошей, натомість наступного року можуть виготовити проєкт реконструкції цієї ділянки вулиці.
Додамо, що у цьому районі донедавна переважала садибна забудова, втім останніми роками тут активно будують багатоповерхівки, тож прилеглі вулиці вимагають покращення якості інфраструктури.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі