У Львові у парку «Знесіння» водій травмував працівника «Муніципальної варти»
Унаслідок удару працівник «Муніципальної варти» опинився на капоті автомобіля, а після різкого гальмування автівки впав на асфальт
Вчора, 21 грудня, близько 19 години, у регіональному ландшафтному парку «Знесіння», що на вул. Чернеча Гора, чоловік на автомобілі Mazda, ігноруючи заборонні дорожні знаки та шлагбаум, незаконно заїхав углиб відпочинкової зони парку та травмував 51-річного працівника ЛКП «Муніципальна варта», який виконував службові обов’язки.
Як повідомили у Муніципальній варті, на небезпечну їзду автомобіля, що становила загрозу для пішоходів, поскаржилися відвідувачі парку. На місце прибув охоронець, який попросив водія негайно залишити територію парку, наголосивши, що рух у цій зоні дозволений виключно для спецтранспорту.
Чоловік відреагував агресивно, заявляючи, що нічого не порушує. Після цього він сів за кермо та почав рухатися у напрямку виїзду. Попри те, що охоронець стояв на узбіччі дороги і водій мав достатньо місця для безпечного маневру, кермувальник продовжив рух прямо на нього та здійснив наїзд.
Унаслідок удару працівник «Муніципальної варти» опинився на капоті автомобіля, а після різкого гальмування автівки впав на асфальт. Потерпілого каретою швидкої медичної допомоги доставили до лікарні святого Пантелеймона, де йому надали необхідну медичну допомогу.
«У нього дві забійні рани потиличної ділянки, кульшового суглоба та інші тілесні ушкодження. Працівник перебуває на лікарняному та проходить додаткове медичне обстеження», — повідомили в ЛКП «Муніципальна варта».
Правоохоронці встановили особу водія та затримали його.
За фактом наїзду на працівника Муніципальної варти відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.350 КК України (Погроза або насильство щодо службової особи, яка виконує громадський обов’язок).
varta1.com.ua: Новини
Львівські онкологи видалили пацієнту пухлину вагою понад 10 кілограмів
Хірурги онкоцентру кілька годин боролися за життя 42-річного пацієнта, проводячи складну реконструкцію грудної клітки з установкою металевого імпланту
У Львові викрили шахрая, який привласнив квартиру
У Львові судимий рецидивіст намагався привласнити комунальну квартиру вартістю майже мільйон гривень
У Львові судитимуть агента фсб, який готував теракт у центрі міста
Фігуранту загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
Коментарі