У Львові урочисто відкрили Дім для безпритульних жінок та самотніх матерів (ФОТО/ВІДЕО)

У закладі також відкрили їдальню для бідних

ФОТО: ЛМР

Сьогодні, 22 вересня, у Львові урочисто відкрили та освятили Дім для бездомних жінок та самотніх матерів. Його, за підтримки Святішого Отця та інших благодійників, збудували сестри альбертинки, які й опікуватимуться закладом. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Цей Дім виник тому, що багато осіб вміли ділитися тим, що мають. Аж важко повірити, що він збудований в час війни. Але коли ми в єдності, то ми є силою. Сьогодні про єдність найбільше знають українці. Немає жодної промови Папи, щоби він не молився і не просив Бога, щоб ця війна завершилася», — сказав у вітальному слові Кардинал з Риму — Папський делегат Конрад Краєвський, який прибув на подію.

 У дому мешкатимуть одинокі матері із дітьми та бездомні жінки, які, рятуючись від війни, не захотіли виїжджати за кордон і зупинилися у Львові. У закладі також відкрили їдальню для бідних, щоб мати можливість запропонувати їм гарячу їжу та гостинне місце.

Фото та відео: ЛМР

«Більшість гуманітарної роботи, яку звершує Католицька церква для України, відбувається тихо, без особливого розголосу. Тому що метою є бути з найбільш знедоленими людьми. Однак такі дні, як цей, є також дуже важливим, коли Кардинал благословляє цей Дім милосердя, присвячений блаженній Бернардині Яблонській. Це тому, що урочистим благословенням ми просимо, аби Бог заохочував нас і провадив наші діла милосердя», — сказав Апостольський нунцій в Україні Вісвальдас Кульбокас.

Зазначимо, у квітні 2020 року мерія Львова затвердила містобудівні умови на будівництво Курією Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні екуменічного комплексу ім. Івана Павла ІІ на вул. М. Пимоненка – вул. Хлібній. Сьогодні відбулось відкриття новозбудованого комплексу. Його будували за підтримки Папи Римського та благодійників.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк