У Львові в 25 школах є класи, які пішли на самоізоляцію
Станом на сьогодні, 18 вересня, у Львові є 25 шкіл, де 1 або 2 класи пішли на самоізоляцію, у зв’язку з тим, що захворів один з учнів. Про це повідомила керівниця управління освіти міста Зоряна Довганик.
«Ми маємо зараз 25 шкіл, де один або 2 класи пішли на самоізоляцію, у зв’язку з тим, що захворів один з учнів. Звичайно, що є і випадки, коли хворіють педагогічні працівники.
Є лише одна школа — Сихівський ліцей, де на дистанційну форму навчання переведено середню і старшу школу, через випадки захворювання у вчителів-предметників. Початкова школа у них розташована фактично окремо — в окремому крилі, там клас має свого одного вчителя, тому початкова школа працює в режимі офлайн. А учні 5−11 класів мають навчання з використанням дистанційних форм навчання", — розповіла Зоряна Довганик у ранковому ефірі радіо «Львівська хвиля».
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі