У Львові в лікарні запрацювала оновлена реанімація (фото)

IMG-1227
IMG-1227

У 8-мій міській клінічній лікарні запрацювало оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Зокрема, тут провели реконструкцію існуючих приміщень, збільшили площі та відкрили блок інтенсивної терапії для пацієнтів із гострим порушенням мозкового кровообігу. Пор це інформує пресслужба міської ради.

«Це реорганізоване відділення реанімації та інтенсивної терапії, яке за кошти міського бюджети переробили із актового залу. Це відділення складається із 25 ліжок чистої реанімації та 6 ліжок — для гнійної реанімації. Для лікарні інтенсивного лікування таке відділення є дуже важливим. Це відділення буде дуже необхідним у разі нової хвилі Covid-19. Ми зараз розширяємо як штат ліжок, так і штат персоналу для надання медичної допомоги», — наголосив керівник 8-ї міської лікарні Василь Трунквальтер.

[gallery link=«file» ids=«299444,299443,299442»]

Загальна вартість робіт з облаштування реанімації — близько 3 млн грн.

Зазначимо, фахівці 8-ї міської лікарні Львова мають всі умови для того, аби швидко встановити діагноз та надати невідкладну допомогу на надсучасному рівні. Зокрема, в приміщенні 1-го поверху кардіологічного корпусу цього року завершили ремонти й відкрили відділення комп’ютерної томографії. За кошти міського бюджету торік у лізинг закупили комп’ютерний томограф, вартістю 24 млн грн. Це 64-зрізовий томограф, фактично, на сьогодні один з кращих за потужністю в місті. А за кошти державного бюджету закупили ангіограф, тому триває капітальний ремонт приміщення під створення ангіографічної операційної у складі відділення невідкладної допомоги лікарні. Роботи фінансуються за рахунок державної субвенції (8 млн грн) та бюджету розвитку Львова. Також у лікарні триває капітальний ремонт приміщення під створення кабінету МРТ у складі відділення невідкладної допомоги. Роботи фінансуються з бюджету розвитку міста. Загалом в лікарню цього року інвестують близько 100 млн грн з міського й державного бюджетів.

Додамо, що КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» (вул. Навроцького, 23) є багатопрофільним медичним закладом, що забезпечує цілодобову ургентну та планову медичну допомогу мешканцям м. Львова та Львівської області. Лікарня має більше 52 роки досвіду, лідерства і професіоналізму у медичній галузі Львова.

E лікарні діють такі відділення: кардіологічне відділення, центр «Мікрохірургія ока», неврологічне відділення, нейрохірургічне відділення, рентгенологічне відділення, травматологічне відділення для дорослих, фізіотерапевтичне відділення, хірургічне відділення, центр термічної травми та пластичної хірургії, цілодобовий травматологічний пункт № 2.