У Львові в приміщенні Франківської адміністрації змонтують навісну стелю майже за мільйон

Закупівля відбулася без проведення конкурентних торгів

ілюстрація: craftart.com.ua

У кабінетах Франківської районної адміністрації Львова змонтують підвісну стелю з гіпсокартону, а також встановлять 36 нових світильників. Такий ремонт обійдеться у 902 017 грн місцевого бюджету.

Про це повідомляє Lviv.Media з посиланням на Prozorro.

Як зазначається, закупівля відбулася без проведення конкурентних торгів, тобто свої послуги запропонувала лише одна компанія. Голова Франківської районної адміністрації Надія Банах 8 листопада уклала із закарпатською фірмою ТОВ “Діамант Лізинг Корпорейшн” договір на виконання робіт з капітального ремонту приміщення у будівлі районної адміністрації на вулиці Генерала Чупринки, 85.

Фірма-переможець впродовж листопада-грудня 2023 року зобов’язана виконати ремонтні роботи, а саме монтаж підвісної стелі з гіпсокартону в кабінетах адміністрації та монтаж 36 світильників.

Зазначено, що світильники Imperim Light коштують 1 тис. 721 грн за штуку (загалом на 61 957 грн) та 3 світильників LINEA CUT ціною 16 212 грн за штуку (загалом на 48 638 грн).

скриншот

При цьому, ціна світильників, схоже, значно завищена. Адже на одному з сайтів з продажу світлодіодного освітлення світильник LINEA CUT, довжиною 3 метри, коштує 9 тис. грн при купівлі одного світильника. За умови придбання двох і більше – ціна стає меншою.

Lviv.Media телефонував до керівниці Франківської адміністрації Львова Надії Банах, щоб дізнатися наскільки необхідним є ремонт стелі в кабінетах адміністрації. Проте вона не відповіла на дзвінки.

Читайте також: на Львівщині повідомлено про підозру заступнику голови РВА, який очолюючи військову частину завдав державі значних збитків.

Lviv.Media  проаналізував публічні закупівлі, які здійснювала міська влада Львова у 2023 році, та знайшов понад сто проведених тендерів, не пов’язаних із потребами оборони.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також