У Львові вандали замалювали історичні написи польською мовою на одній із бібліотек

vandalizm_biblioteka
vandalizm_biblioteka

Уночі, 30 січня, у Львові невідомі особи замалювали фарбою історичні написи польською мовою на дитячій бібліотеці «Під Високим Замком», що на вул. Б. Хмельницького, 175, яка зараз перебуває на реконструкції.

За словами директорки Централізованої бібліотечної системи для дітей міста Львова Валентини Галушко, наслідки акту вандалізму були виявлені сьогодні зранку майстрами, що працюють на об’єкті. Невідомі замалювали близько 8 написів, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Ці надписи мають велику цінність, адже показують історію цього будинку. Ми їх тільки нещодавно відреставрували. Ця бібліотека — гордість міста, адже є однією з найстаріших будівель Львова. Зараз дитяча бібліотека перебуває в стані ремонту, ми пишаємося тим, яка тут буде медіатека. Ми дуже здивовані таким вчинком. Такий акт вандалізму має бути покараний», — розповіла Валентина Галушко.

Вона наголосила, що до справи залучені правоохоронці. Також директорка ЦБС для дітей додала, що на місці встановлять камери спостереження.

До пошуку винних залучені правоохоронні органи.