У Львові вбито колишнього чиновника Сихівської РА

Загиблий був одним із перших працівників Сихівської районної адміністрації

Вчора, 11 листопада, на вул. Вернадського, 34 загинув Михйло Костецький. Про це повідомила Сихівська РА.

Михайло Михайлович Костецький (09.11.1958-11.11.2024) був одним із перших працівників Сихівської районної адміністрації.

"Людяність, порядність та чуйність супроводжували його упродовж всіх років трудової діяльності.

Для нас це велике горе. Щирі співчуття рідним, близьким пана Михайла. Нехай Бог прийме його невинну душу. Вічна памʼять." - написала в РА.

З його декларації відомо, що у 2023 році Михайло Костецький звільнився з РА будучи на посаді начальника юридичного відділу.

Нагадаємо, вчора, у під’їзді між двома сусідами раптово виник конфлікт, під час якого зловмисник, 21-річний львів’янин, завдав кілька ударів руками потерпілому в голову. Від отриманих травм 66-річний чоловік помер на місці.




varta1.com.ua: Новини

Коментарі

В
Віталій

10 рочків посидить.

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  3. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  3. Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
  4. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  5. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким