У Львові виник конфлікт між велопатрулем та велосипедисткою, яка порушила ПДР: реакція поліції (ВІДЕО)
Кермувальниця їхала тротуаром і відмовилася показати документи
У середу, 15 травня, у Львові велопатрульні зупинили за порушення правил дорожнього руху велосипедистку, яка їхала тротуаром. Порушниця відмовилася показати документи. Натомість на місце події прибув спецпідрозділ тактико-оперативного реагування (ТОР), і надалі жінку силоміць затримали та доправили у відділ поліції.
Інцидент трапився на вул. Володимира Великого.
Варто зауважити, що велодоріжка закінчується біля перехрестя з вул. Княгині Ольги і саме в цьому місці її немає.
У Львівській Асоціації Велосипедистів також заявили про застосування спецзасобів та фізичної сили до велосипедистки, її заштовхали в бус і відвезли в Франківський райвідділ, звідки її забрала карета швидкої допомоги.
Як видно з відео очевидців, на вимогу поліцейських показати документи, велосипедистка відмовилася. Згодом, у ході суперечки на місце прибув спецпідрозділ ТОР. Загалом, за даними асоціації велосипедистів, до інциденту причетні понад сім поліцейських.
У патрульній поліції Львівської області відреагували на конфлікт.
У пресслужбі уточнили, що вивчають обставини згаданого інциденту.
«Наразі за фактом події, задля перевірки законності дій поліцейських, розпочате службове розслідування», - йдеться в повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
Коментарі