У Львові велосипедист розповів про ДТП у якій втратив ногу (відео 18+)

Screenshot_1
Screenshot_1

Львів’янин Ігор Микитин 40 років із 60 прожитих постійно на велосипеді, чоловік їздив ним на роботу, подорожував з друзями. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

15 червня він потрапив під колеса вантажівки керуючи велосипедом і важко травмувався.

«Я завжди дотримуюсь правил дорожнього руху, але на дорозі не все залежить від нас. Я міг загинути від втрати крові, адже від моєї ноги мало, що залишилося. На щастя, я не втратив свідомість і не впав у стан шоку, одразу намагався спинити кровотечу. Це страшний біль», — розповів пан Ігор.

Чоловік втратив частину лівої ноги і пальці на правій нозі.

Медики повідомили, що кожного дня до них привозять травмованих в ДТП за участі двоколісних.

«З черепно-мозковими травмами, множинні травми верхніх та нижніх кінцівок, переломи кісток тазу, ключиці. Тобто, це травми, які потребують тривалого та вартісного лікування», — наголошує лікар-травматолог лікарні Швидкої медичної допомоги Денис Єфімов.

Медики закликають водіїв та пасажирів двоколісного транспорту дотримуватись правил безпеки, подбати про особистий захист, зокрема шоломи, а ще пройти курси першої домедичної допомоги.

Патрульні закликають велосипедистів дотримуватись правил дорожнього руху, а водіїв пам’ятати, що на дорозі вони не одні. На території Львівської області за пів року зафіксували 67 ДТП за участі велосипедистів, з них 44 з потерпілими в яких травмувалося 42 особи і 5 людей загинуло. У червні сталося 25 аварій з участю велосипедистів.

«Велосипедисти мають пам’ятати, що вони є повноцінними учасниками дорожнього руху. Вони повинні дотримуватися вимог дорожніх знаків, розмітки та сигналів світлофора. Водії автомобілів мають частіше дивитися у дзеркала і при здійсненні маневрів, переконатися у їхній безпечності. На дорозі має бути повага!» — зауважує велопатрульний Юрій Садига.