У Львові від грипу помер 30-річний чоловік
Минулого тижня, від ускладнень грипу, у Львові помер 30-річний чоловік. У нього була важка пневмонія і він пізно звернувся по медичну допомогу. Про це пише «ZAXID.NET», з посиланням на заступника директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олега Когута.
Лабораторні дослідження показали, що у хворого був грип типу А. Від початку епідсезону на Львівщині зафіксовано чотири летальні випадки від ускладнень, викликаних грипом.
«30-річний львів’янин захворів ще 17 лютого, а по допомогу до лікарів звернувся лише 21 лютого. 23 лютого його госпіталізували у Львівську міську лікарню швидкої медичної допомоги і того ж дня він помер. У нього була важка пневмонія. Чи були у чоловіка супутні захворювання, наразі невідомо. Лабораторні дослідження показали, що у чоловіка був грип типу А», — повідомив Олег Когут.
Загалом на Львівщині зберігається ще доволі високий рівень захворюваності на грип і ГРВІ. Минулого тижня на грип і ГРВІ захворіло 13738 мешканців області, серед яких 55 % хворих — діти віком до 17 років. До інфекційних відділень лікарень області було госпіталізовано 315 осіб, з них 199 — діти.
Починаючи з середини лютого, захворюваність на грип і ГРВІ знижується, але дуже поволі. На 12 адміністративних територіях досі є перевищений епідпоріг. Найбільше люди хворіють у Перемишлянському, Пустомитівському, Буському, Миколаївському, Жовківському районах, а також у Самборі та Червонограді.
Загалом, в Україні від ускладнень грипу з початку епідсезону вже померло понад 50 людей. Торік він забрв життя 64 українців.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі