У Львові відбудеться четвертий ярмарок ветеранського бізнесу

Львів’ян і гостей міста запрошують відвідати ярмарок та підтримати бізнес захисників

В неділю, 1 грудня, вчергове на площі Ринок відбудеться Ветеранський ярмарок. Про це інформує пресслужба ЛМР.

На ярмарку понад два десятки ветеранських бізнесів представлять свої товари.

На площі Ринок ветерани представлять мешканцям та гостям міста свої вироби. На ярмарку будуть виробники випічки, сувенірів, вишиванок, книг, варення, джерків та чимало іншого.

Як розповіла Гелена Білик, організаторка ярмарку, ГО «Родин полеглих Героїв Львівщини» вперше на ярмарку буде ветеранський бізнес з Волині, який там заснували переселенці з Донеччини, вони виготовляють сири та ковбаси власноруч. Також будуть незвичні чаї, зокрема з мухоморів та грибів, які так само є бізнесом з Волині.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті