У Львові відбудеться виїзна донація крові
Запрошують всіх охочих
У четвер, 3 жовтня, відбудеться виїзна донація Львівського обласного центру служби крові. Про це повідомляє пресслужба центру.
«Виїзна донація буде проводитися за адресою: м. Львів вул. Антоновича, 102 (медичний центр «Медікавер») з 9:00 до 13:00 год», - зазначили у повідомленні.
З собою донорам потрібно мати паспорт або посвідчення водія.
За рекомендацією лікарів, вранці перед процедурою донації варто випити солодкий теплий чай із печивом, 24 години не вживати алкоголю, 12 годин не вживати смаженого, молочного, бананів, жирної їжі. Повторно здати кров можна не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.
Читайте також: Яким буде день у Львові та області завтра, 21 вересня
На постійній основі здати кров можна уЛьвівському обласному центрі служби крові за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі