У Львові відбудеться мітинг родичів захисників «Азовсталі»
Львів’ян закликають долучитися!
У Львові родини захисників «Азовсталі» проведуть мітинг для підтримки воїнів з «Азовсталі». Про це «Варта 1» повідомили організатори мітингу.
Акцію проведуть у п’ятницю, 5 серпня, о 19:00 год., на площі перед Оперним театром на проспекті Свободи, 28.
Львів’ян також закликають прийти на площу перед Оперним та підтримати мітинг.
Нагадаємо, росіяни 29 липня вдарили по колонії в Оленівці, де перебуває «Азов». Одразу ж, лідер руху «Азов» оголосив «полювання» на причетних до вбивства полонених «азовців».
Також, супутникові знімки підтверджують, що вибух в Оленівці був зсередини, а «InformNapalm» назвав зброю, якою могли вбити в Оленівці бійців «Азову».
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі