У Львові відбудеться міжнародний марафон мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей»
У Львові з 1 по 30 червня включно 2024 року у Львівському палаці мистецтв відкриється благодійна виставка з понад 1000 творами мистецтва. Про це повідомляє Варта 1 з посиланням на організаторів заходу.
Ця подія стане початком міжнародного марафону мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей», організованого Міжнародним Арт Форумом «Незламний Золотий мольберт», спільно з Департаментом з питань культури та національностей ЛОВА.
Серед учасників марафону є діти-сироти військових і діти з тимчасово окупованих і прифронтових територій, які запрошуються до Львова, щоб разом з іншими дітьми війни в Україні пройти арт-терапію на майстерках з видатними художниками про Мир і Життя.
Для учасників Форуму, видатні педагоги та художники з 02–29 червня проводитимуть майстерки у виставкових залах Львівського палацу мистецтв».
«Наша місія – показати засобами мистецтва, прагнення дітей до миру та продемонструвати у музеях і галереях світу унікальний феномен дитячого генія, щоб якомога більше людей підтримували Україну у її боротьбі за європейський вибір і мир в усьому світі», – розповідає про митецькі заходи.
«Міжнародний Арт Форум «Незламний Золотий мольберт» запрошує партнерів для спільного фінансування та проведення міжнародного марафону мандрівних виставок «Формула миру в мистецтві дітей», – звертається Ольга Михайлюк-Соронович.
Для участі необхідно заповнити форму за посиланням
Програма Форуму: https://artclass.lviv.ua/
Реєстрація участі у виставці у Львові триває до 30 квітня. Для участі у виставках закордоном, реєстрація діє постійно протягом 2024 р.
Контактна особа: Ольга Михайлюк-Соронович, email: mihajluk@gmail.com,+380678439767 (WhatsApp, Telegram).
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі