У Львові відбудеться релігійний захід: ситуативно перекриватимуть рух (МАРШРУТ)
У Львові, 13 травня, відбудеться процесійна хода на честь Пресвятої Діви Марії Фатімської. Цикл Фатімських Богослужінь розпочинаються у травні, і вони відбуватимуться 13 числа щомісяця до жовтня. Про це повідомили у прес-службі львівської міської ради.
Тож 13 травня, о 19.00 год., процесійна хода вирушить від храму Стрітення Господнього за маршрутом: вул. Винниченка, 30а–вул. Руська–пл. Ринок–вул. Руська–вул. Винниченка, 30а.
Організатори очікують на заході 1000 учасників.
Буде ситуативне перекриття руху транспорту за маршрутом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі