У Львові відбудеться загальноміське освячення води

У середу, 19 січня, о 13:30 год, на площі Ринок традиційно відбудеться щорічний Чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста. Про це інформує пресслужба ЛМР.
Чин освячення води, відповідно до графіку, очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян.
«Найголовніше, коли різні конфесії збираються разом на молитву, — це показує єдність християн. Екуменічне водосвяття ще раз доводить усім нам, що незважаючи на відмінності — християни єдині, тому що поклоняються Єдиному Богу — Ісусу Христу і прагнуть єдності. Це найголовніше. Тому що у сучасні важкі часи всім бракує єдності у будь-якому питанні», — зазначив духовний пастир Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці отець Карапет Гарібян.
«Під час свята Богоявлення нам відкривається Господь. Бог, котрий перебуває у єдності. Саме тому щороку на свято Богоявлення ми, представники різних конфесій, збираємося разом на загальноміське екуменічне освячення води, щоб стати свідками того, як благодать Духа Святого освячує воду для нас», — наголосив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.
Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, зазначив, що екуменічне загальноміське водосвяття — це добра традиція духовної єдності.
«Освячення води духовенством усіх конфесій міста — це добра традиція єдності львів’ян у ці святкові дні. Сьогодні такий час, коли ми повинні бути разом, а спільне освячення води цьому є гарна можливість. Води буде багато, вистачить усім», — каже Євген Бойко.
Традиційно кожен охочий зможе після освячення води взяти її додому, для цього буде встановлено резервуар, об’ємом 1500 літрів.
varta1.com.ua: Новини

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі