У Львові відбулося урочисте підняття Державного прапора

Сьогодні до Свята Героїв у Львові відбувся урочистий церемоніал підняття Державного прапора над Меморіалом Героїв Небесної Сотні, що на перетині вулиць Кривоноса-Замкова. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Взяв участь у події перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

«Сьогодні той день, коли кожен українець по-особливому відчуває гордість. Коли ми дивимось у минуле, то пам’ятаємо подвиг Коновальця. Коли дивимось у сьогодення — розуміємо ту високу ціну, яку Україна щодня віддає за свою незалежність. І саме завдяки нашим Героям, ми сьогодні можемо мати майбутнє, а це та річ, за яку борються всі наддержави. Єдине, що неможливо зламати, — це наша сила волі. І сьогодні я хочу особливо подякувати родинам Героїв, тому що поруч із гордістю ми розуміємо ту велику ціну, яку вони сплатили, і яку сплачує наша держава. Низький вам уклін. Слава Україні!» — зазначив Андрій Москаленко.

Також, сьогодні у с. Зашків, Львівської міської громади, вшанували пам’ять полковника Євгена Коновальця, а на Личаківському кладовищі у Львові — усіх борців за незалежність України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  3. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті