У Львові відбувається акція протесту під ЛОДА: активісти вимагають ініціювати прозорі призначення керівників зі залученням громадськості та ЗМІ (фото, відео)
Сьогодні, 19 червня, у Львові, на вулиці Винниченка, 18, відбувається протест громадських активістів Львова та області. Про це повідомив кореспондент «Варта1», з місця події.
Протестувальники вимагають ініціювати відкриті та прозорі призначення керівників органів державної виконавчої влади на території Львівської області з обов’язковим залученням громадськості та представників ЗМІ.
У зв’язку з проведенням масового заходу, перекрито рух транспорту. Рух транспорту скерували у бік вулиці Підвальної. Як зазначив кореспондент «Варта1»: «Рух транспорту до 5 хв буде відновлено».
Як зазначили в коментарі у прес-службі патрульної поліції у Львівській області: «Захід присвячений виборам нового очільника ОДА Львівщини. Участь беруть близько 50 учасників. На місці присутня поліція комунікації», — повідомляють у поліції.
Протест відбувається за ініціативи громадських об’єднань, які входять до складу громадських рад при Львівській ОДА, ДАБІ, Служби автомобільних доріг, Держгеокадастрі, Львівському обласному лісовому господарстві.
Активісти протестують проти самовільних президенських кадрових призначень і вимагають відкритого проведення зустрічі з кандидатами на посаду очільника Львівської ОДА.
Фото, відео: «Варта1»
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі