У Львові відбувся чемпіонат ЗСУ з боксу (фото)

_1575040123_613x321.34660925727_3_0
_1575040123_613x321.34660925727_3_0

Вчора, 29 листопада, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився чемпіонат Збройних Сил України з боксу. У ньому взяли участь 110 спортсменів. Це представники окремих родів військ та вищих  військових навчальних закладів. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

За підсумками чемпіонату збірні команди Сухопутних військ ЗСУ та Національної академії сухопутних військ завоювали перші командні місця. Призові місця також посіли представники збірних команд Сил спеціальних операцій та десантно-штурмових військ, а також Військової академії з міста Одеса та Харківського національного університету Повітряних сил.Нагороди переможцям вручив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак та начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук.

До привітань долучились командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський, командувач Повітряних сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, командувач Військово-морських сил Збройних Сил України адмірал Ігор Воронченко, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Євген Мойсюк та командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов.

“Переконаний, що такі змагання сприятимуть розвитку важливих фізичних якостей та стануть одним з головних елементів у вихованні фізично і морально загартованого офіцерського корпусу нового зразку Збройних Сил України”, — наголосив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.