У Львові відбувся грандіозний Олімпійський день (фото, відео)
З нагоди 125 річниці створення Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року) сьогодні увесь світ відзначає Олімпійський день. Про це, з місця події, інформує кореспондент «Варта1» Володимир Садовий.
У Львові урочистості відбуваються на проспекті Свободи, біля пам’ятника Т. Шевченкові.
Кожен охочий може взяти участь у зарядці з олімпійцем, яку проведе всесвітньовідома гімнастка, та символічному забігу на 500 метрів. Першим 50-ти фінішерам — медалі та подарунки від НОК України.
Також для всіх охочих влаштують змагання: хто довше простоїть у планці та хто виконає найбільшу кількість разів вправу бурпі.
Окрім того у програмі святкування — показові виступи з майстер-класами із різних видів спорту, зустріч та фотосесія з титулованими спортсменами Львівщини, розіграш подарунків від відділення НОК України у Львівській області та спонсорів і партнерів. Показові виступи з майстер-класами проведуть із таких видів спорту: регбі, бадмінтон, бокс, веслування, теніс, лижі, настільний теніс, карате, хокей, тхеквондо, футбол, художня гімнастика, водне поло, баскетбол, скандинавська ходьба, легка атлетика та ін.
Організатор заходу — відділення НОК України у Львівській області за підтримки партнерів та спонсорів: Львівської міської ради, ПрАТ «Концерн Хлібпром», корпорації «Softserve», ТЦ «Скриня», ТМ «Моршинська», ТРЦ «Victoria Gardens», мережі магазинів-кафе «Наливки зі Львова», туроператора «Трайдент», ТзОВ «Новодім», ТзОВ «Індустріальний бізнес-парк», відпочинкового комплексу «Park. Art of Rest».
Співорганізатором свята виступила Варта1, Ігор Зінкевич, як керівник Варта1 взяв участь у відркритті Олімпійського Дня у Львові.
Фото та відео «Варта1»
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі