У Львові відбувся суд над громдянином Польщі, що вербував жінок для занять проституцією (ФОТО, ВІДЕО)
Сьогодні, 12 травня у Львові в Галицькому суді розглядали справу затриманого вчора громадянина Польщі, який вербував українок з метою подальшої сексуальної експлуатації у борделях Німеччини.
Про це повідомили з місця події громадські активісти Романчак Андрій та Іван Спринський.
У залі суду громадянин Польщі свою провину визнав, підтвердивши, що дійсно мав намір вивезти українок для занять проституцією в борделях в Німеччині. Більше того, підсудний заявив, що у Польщі в більшості є уявлення, що українки схильні до різного виду праці, в тому числі і сексуального характеру.
За рішенням судді галицького суду, Лялюка Євгена Дмитровича, громадянину Польщі судом було обрано запобіжний захід - тримання під вартою.
Нагадаємо, вчора на пункті пропуску «Шегині» затримали 39-річного іноземця під час спроби переміщення через державний кордон України чотирьох молодих жінок, мешканок Східних областей віком 20-25 років.
Молодим жінкам, що опинились в скрутному становищі він обіцяв гарні умови праці та високі заробітки – до двох тисяч євро в тиждень, щоправда заробляти вони мали надаючи сексуальні послуги.
Фото: Іван Спринський
https://www.facebook.com/sprynskyy/videos/1981364342116828/
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі