У Львові віддали останню шану Тарасу Рибчаку та Володимиру Герасимлюку, які захищали Україну від окупантів (ФОТО)

Рятувальник та будівничий...

ФОТО: Варта1

Сьогодні, 7 грудня, у Львові провели в останню путь двої Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну від російських загарбників.

Чин похорону захисників Володимира Герасимлюка і Тараса Рибчака відбувся у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

Віддати останню шану захисникам прийшли рідні, близькі, друзі та колеги.

Поховали Воїнів на Личаківському кладовищі.

Фото: Варта1

Біографія Героїв:

Володимир Герасимлюк (29.08.1985-04.12.2023). Львів’янин.  

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).

 У мирний час працював у будівельній сфері, протягом певного періоду проживав у столиці. Володимир Герасимлюк був винятково доброю і веселою людиною, обожнював тварин, захоплювався рибальством та збиранням грибів.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив суверенітет та незалежність держави на східному напрямку у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Володимира Герасимлюка залишилися мама, двоюрідні брати, сестри, племінники, дядько та хрещений батько.

Тарас Рибчак (13.04.1987-03.12.2023). Уродженець села Голешів Львівської області.

Навчався у Голешівській загальноосвітній школі І ступеня Львівської області.

Протягом 2005-2006 років проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України. Згодом успішно закінчив навчання у Львівському фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну.

Упродовж 2017-2020 років обіймав посаду пожежного-рятувальника у 4-му державному пожежно-рятувальному загоні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області. За словами керівництва, під час проходження служби завжди брав на себе ініціативу та проявляв виняткову мужність у екстремальних ситуаціях.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі військової частини А4788 Сил спеціальних операцій ЗСУ.

У Тараса Рибчака залишилися дружина та 8-річна донька.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також