У Львові відкрився другий рекрутинговий центр до армії
Доступно 10 тис. вакансій.
У Львові відкрився другий центр рекрутингу української армії.
Вже доступно 10 тис. вакансій.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Рекрутинговий центр працює за адресою пр. Червоної Калини 72 а. До нього можна також звернутися за телефоном: +380 (98) 818 53 81.
Міноборони зазначає, що наразі у рекрутинговому центрі доступні понад 10 тис. вакансій, зокрема для водіїв, медиків, стрільців, діловодів, бухгалтерів, кухарів, ремонтників та інших спеціальностей. Також відвідувачі можуть прямо на місці спробувати себе у ролі оператора БПЛА на симуляторі
Читайте також: У Хмельницькому двоє людей впали у каналізаційний колектор«Наша першочергова задача – забезпечити високу якість роботи центрів рекрутингу. Кожен, хто звертається, отримує всебічну допомогу: від консультацій до сприяння у долученні на службу у бажану військову частину», – сказав уповноважений Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
- Львівщина попрощалася з молодим Героєм, який пішов на фронт після загибелі брата
- У Львові проінспектували роботу охолоджувальних систем у 63 автобусах
- Росія готує наступ на півночі, - Сирський
Найчитаніше
- Біля Львова у ДТП загинула 24-річна водійка
- У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
- Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Львова
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 1 липня
- На щиті повертається загиблий Герой зі Львівщини Андрій Комар
Коментарі